Ceník

Vstupní dentální hygiena

Vidíme se poprvé? Již dlouho nebo nikdy jste nebyli na dentální hygieně? Pojďme se spolu pustit do zářivého úsměvu! Během první návštěvy odstraním plak, kámen, pigmentace, vyberu vhodné pomůcky a dohodneme se na dalším postupu. 

1500 Kč


Dentální hygiena - recall do 45 minut

Už je to delší doba, co jsme se spolu viděli? Nebo máte pocit, že jste čištění poslední dobou zanedbávali? Žádný strach, dáme zase všechno do pořádku :) Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem nebo kyretami, air flow.
Tato verze je i pro "rovnátkáře", kteří chodí pravidelně (i děti). 

1500 Kč

Dentální hygiena - recall do 30 minut

Vídáme se pravidelně? Potřebujete jen běžnou hygienu, vyleštit zoubky, odstranit kámen a pigmentace? Pojďme na to! Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem, kyretami, air flow. 

Pokud jsme se neviděli déle než rok, zvolte prosím delší variantu hygieny, stejně tak pokud máte fixní rovnátka.

1100 Kč


Bělení rovnou po dentální hygieně BlancOne (nebo samostatně)

Účinné, rychlé a bezpečné profesionální bělení, které zabere pouhých 15 minut. Aplikuje se rovnou po dentální hygieně nebo samostatně, je vhodné i na citlivé zuby.

1500 Kč 

Intenzivní bělení rovnou po dentální hygieně BlancOne (nebo samostatně) - 3x

Účinné, rychlé a bezpečné profesionální bělení, které zabere 3 x 15 minut. Aplikuje se rovnou po dentální hygieně nebo samostatně, je vhodné i na citlivé zuby. Výsledky u třech opakování (rovnou po sobě v průběhu jednoho ošetření) jsou skvělé, zuby se krásně vybělí.

3900 Kč

Domácí bělení zubů Opalescence

Bílé zuby trvale a bezpečně? Jasná věc! Po otisknutí vašich zubů dostanete nosiče na bělení a 4 zásobníky gelu Opalescence. 

4000 Kč

Domácí bělení + Opalescence Quick v čekárně

Váháte, zda si dopřát kombinované, nebo jen domácí bělení? Tohle bude to pravé pro vás! Jakmile si vyzvednete vaše nosiče, aplikuji vám na 30 minut silný bělicí gel, chvilku si odpočinete v čekárně a pak pokračujete 14-21 dní s nočním bělením doma.

4600 Kč

Kombinované bělení zubů Opalescence

Toto bělení je vhodné pro více zabarvené zuby, skládá se z domácího a ordinačního bělení zubů. Nejprve bělíte 14 dní doma a za další 2 týdny dobělíme zuby společně v ordinaci. Výsledek je trvalý, bezpečný a skvělý :)

7000 Kč

Náhradní gel Opalescence

Je libo po nějaké době o stupínek světlejší barvu? Již po druhé aplikaci budou vaše zuby stejně světlé jako po úvodní bělicí kúře. Gel vám v lednici vystačí na dlouho, díky tomu můžete zuby rozzářit před jakoukoliv důležitou akcí. Gel vystačí zhruba na 4 použití. 

370 Kč

Dětská dentální hygiena (do 14,9 let)

Během návštěvy se malý pacient naučí správně pečovat o zuby a dásně, odstraním pigmentace, povlak, vše vysvětlím. Vaše dítě i vy budete odcházet spokojeni.
Pokud mají děti fixní rovnátka, cena je 1500 Kč. 

1000 Kč

Voucher dle vašeho přání

Hledáte skvělý dárek? Potřebujete někoho potěšit na poslední chvíli? Využijte voucher! Můžete si zvolit libovolnou hodnotu. K zakoupení jsou vouchery v ordinaci nebo vám je obratem pošlu mailem :)

Libovolná hodnota

Storno poplatek

V případě, že na termín dentální hygieny zapomenete nebo se omluvíte méně než 24 hodin před termínem, bude vám naúčtován poplatek 500 Kč. Také mi to nedělá radost, ale pokud na dentální hygienu bez omluvy nedorazíte, nestihnu prázdné místo obsadit jiným pacientem. I v době, kdy nedorazíte, musím platit nájem a provoz ordinace, hlídání dětí...

Všem pacientům 2 dny před termínem posílám připomínací SMS, proto stačí odpovědět, ze se vám termín nehodí a vymyslíme nějaký jiný :) 

500 Kč


>Ceny dle nařízení a vyhlášek Finanční správy ČR určuje externí účetní firma, která vypočítává minutovou sazbu za výkony/provoz ordinace.

Příspěvek od pojišťovny

Většina pojišťoven nabízí finanční příspěvek na dentální hygienu, který vám vrátí zpětně na účet. Informujte se u vaší zdravotní pojišťovny, za jakých podmínek lze tento bonus čerpat :)