Ceník

Vstupní dentální hygiena - 30 až 45 minut

Vidíme se poprvé? Již dlouho nebo nikdy jste nebyli na dentální hygieně? Pojďme se spolu pustit do zářivého úsměvu! Během první návštěvy odstraním plak, kámen, pigmentace, vyberu vhodné pomůcky a dohodneme se na dalším postupu. 
Pokud jsou vaše zuby a dásně v dobrém stavu, cena bude adekvátně snížena. 

1099  - 1300 Kč dle náročnosti

Dentální hygiena - recall do 45 minut

Už je to delší doba, co jsme se spolu viděli? Nebo máte pocit, že jste čištění poslední dobou zanedbávali? Žádný strach, dáme zase všechno do pořádku :) Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem, kyretami, air flow.

1000 Kč

Dentální hygiena - recall do 30 minut

Vídáme se pravidelně? Potřebujete jen běžnou hygienu, vyleštit zoubky, odstranit kámen a pigmentace? Pojďme na to! Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem, kyretami, air flow.

800 Kč

Domácí bělení zubů Pure Whitening/Opalescence

Bílé zuby trvale a bezpečně? Jasná věc! Po otisknutí vašich zubů dostanete nosiče na bělení a 2 zásobníky gelu Pure whitening/Opalescence. Výsledek je zaručený.

4000 Kč

Kombinované bělení zubů Pure whitening

Toto bělení je vhodné pro více zabarvené zuby, skládá se z domácího a ordinačního bělení zubů. Nejprve bělíte 14 dní doma a za další 2 týdny dobělíme zuby společně v ordinaci. Výsledek je trvalý, bezpečný a garantovaný. 

6000 Kč

Náhradní gel Pure whitening / Opalescence

Je libo po nějaké době o stupínek světlejší barvu? Již po druhé aplikaci budou vaše zuby stejně světlé jako po úvodní bělicí kúře. Gel vám v lednici vystačí na dlouho, díky tomu můžete zuby rozzářit před jakoukoliv důležitou akcí. Gel má 6 ml, vystačí zhruba na 10 použití. 

900 Kč / 350 Kč

Dětská vstupní dentální hygiena (do 10 let)

Během první návštěvy se malý pacient naučí správně pečovat o zuby a dásně, odstraním pigmentace, povlak, vše vysvětlím. Vaše dítě i vy budete odcházet spokojeni. 

700 Kč

Voucher dle vašeho přání

Hledáte skvělý dárek? Potřebujete někoho potěšit na poslední chvíli? Využijte voucher! Můžete si zvolit libovolnou hodnotu. K zakoupení jsou vouchery v ordinaci nebo vám je obratem pošlu mailem :)

Libovolná hodnota

Storno poplatek

V případě, že na termín dentální hygieny zapomenete nebo se omluvíte méně než 24 hodin před termínem, bude vám naúčtován poplatek 500 Kč. Také mi to nedělá radost, ale pokud na dentální hygienu bez omluvy nedorazíte, nestihnu prázdné místo obsadit jiným pacientem. I v době, kdy nedorazíte, musím platit nájem a provoz ordinace, hlídání dcery...

Všem pacientům 2 dny před termínem posílám připomínací SMS, proto stačí odpovědět, ze se vám termín nehodí a vymyslíme nějaký jiný :) 

500 Kč

Došly vám kartáčky nebo bělicí gel?

Napište mi a domluvíme se na objednání a předání :)