Ceník

Vstupní dentální hygiena

Vidíme se poprvé? Již dlouho nebo nikdy jste nebyli na dentální hygieně? Pojďme se spolu pustit do zářivého úsměvu! Během první návštěvy odstraním plak, kámen, pigmentace, vyberu vhodné pomůcky a dohodneme se na dalším postupu. 

1700 Kč


Dentální hygiena - recall delší

Už je to delší doba, co jsme se spolu viděli? Nebo máte pocit, že jste čištění poslední dobou zanedbávali? Žádný strach, dáme zase všechno do pořádku :) Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem nebo kyretami, air flow.
Tato verze je i pro "rovnátkáře", kteří chodí pravidelně (i děti). 

1600 Kč

Dentální hygiena - recall do 30 minut

Vídáme se pravidelně? Potřebujete jen běžnou hygienu, vyleštit zoubky, odstranit kámen a pigmentace? Pojďme na to! Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem, kyretami, air flow. 

Pokud jsme se neviděli déle než rok, zvolte prosím delší variantu hygieny, stejně tak pokud máte fixní rovnátka.

1200 Kč


Gel pro snížení citlivosti před hygienou

Speciální gel se nanáší na citlivé zuby před ošetřením. Gel si také po ošetření odnesete domů, abyste mohli i nadále posilovat sklovinu, a tím také dlouhodobě snížit citlivost zubů.

399 Kč

Bělení rovnou po dentální hygieně BlancOne (nebo samostatně)

Účinné, rychlé a bezpečné profesionální bělení, které zabere pouhých 15 minut. Aplikuje se rovnou po dentální hygieně nebo samostatně, je vhodné i na citlivé zuby.

1500 Kč 

Intenzivní bělení rovnou po dentální hygieně BlancOne Touch (nebo samostatně) - 3x v jedné návštěvě

Účinné, rychlé a bezpečné profesionální bělení, které zabere 3 x 15 minut. Aplikuje se rovnou po dentální hygieně nebo samostatně, je vhodné i na citlivé zuby. Výsledky u třech opakování (rovnou po sobě v průběhu jednoho ošetření) jsou skvělé, zuby se krásně vybělí.

3900 Kč

Domácí bělení zubů Opalescence

Bílé zuby trvale a bezpečně? Jasná věc! Po otisknutí vašich zubů dostanete nosiče na bělení a 4 zásobníky gelu Opalescence. 

4000 Kč

Domácí bělení + Opalescence Quick v čekárně

Váháte, zda si dopřát kombinované, nebo jen domácí bělení? Tohle bude to pravé pro vás! Jakmile si vyzvednete vaše nosiče, aplikuji vám na 30 minut silný bělicí gel, chvilku si odpočinete v čekárně a pak pokračujete 14-21 dní s nočním bělením doma.

4600 Kč

Kombinované bělení zubů Opalescence

Toto bělení je vhodné pro více zabarvené zuby, skládá se z domácího a ordinačního bělení zubů. Nejprve bělíte 14 dní doma a za další 2 týdny dobělíme zuby společně v ordinaci. Výsledek je trvalý, bezpečný a skvělý :)

8200 Kč

Náhradní gel Opalescence

Je libo po nějaké době o stupínek světlejší barvu? Již po druhé aplikaci budou vaše zuby stejně světlé jako po úvodní bělicí kúře. Gel vám v lednici vystačí na dlouho, díky tomu můžete zuby rozzářit před jakoukoliv důležitou akcí. Gel vystačí zhruba na 4 použití. 

370 Kč

Dětská dentální hygiena (do 9,9 let)

Během návštěvy se malý pacient naučí správně pečovat o zuby a dásně, odstraním pigmentace, povlak, vše vysvětlím. Vaše dítě i vy budete odcházet spokojeni.
Pokud mají děti fixní rovnátka, cena je 1500 Kč. 

Dělám vždy maximum pro to, aby dítě spolupracovalo a nechalo si vyčistit zoubky a vysvětlit/vyzkoušet techniku čištění. Pokud je dítě objednané na hygienu a i přes veškerou snahu nespolupracuje, platí se plná cena ošetření.

1200 Kč

Voucher dle vašeho přání

Hledáte skvělý dárek? Potřebujete někoho potěšit na poslední chvíli? Využijte voucher! Můžete si zvolit libovolnou hodnotu. K zakoupení jsou vouchery v ordinaci nebo vám je obratem pošlu mailem :)

Libovolná hodnota

Administrativa

Ztratili jste doklad, potřebujete nový a odeslat jej na pojišťovnu? Není problém, dejte vědět :)

50 Kč

Storno poplatek

V případě, že na termín dentální hygieny zapomenete nebo se omluvíte méně než 24 hodin před termínem (ať už z důvodu nemoci nebo dopravní situace), bude vám naúčtován poplatek 500 Kč. Také mi to nedělá radost, ale pokud na dentální hygienu bez omluvy nedorazíte, nestihnu prázdné místo obsadit jiným pacientem. I v době, kdy nedorazíte, musím platit nájem a provoz ordinace, hlídání dětí...

Všem pacientům pár dní před termínem posílám připomínací SMS a mail, proto stačí odpovědět, že se vám termín nehodí, a vymyslíme nějaký jiný :) 

Pokud se objednáte, automaticky dáváte souhlas se storno poplatkem.


500 Kč


>Ceny dle nařízení a vyhlášek Finanční správy ČR určuje externí účetní firma, která vypočítává minutovou sazbu za výkony/provoz ordinace.

Příspěvek od pojišťovny

Většina pojišťoven nabízí finanční příspěvek na dentální hygienu, který vám vrátí zpětně na účet. Informujte se u vaší zdravotní pojišťovny, za jakých podmínek lze tento bonus čerpat :) 


Všeobecné obchodní podmínky

Bc. Denisa Vydrová, DiS. (Zoubková víla Denisa)

IČO: 06364667

Základní ustanovení

Tyto všeobecné smluvní podmínky upravují právní závazkové vztahy mezi poskytovatelem služeb a prodávajícím produktů, (služby uvedené na www.zoubkovavila.eu v provozovně Zoubková víla Denisa, Petra Fastra 260/2, Říčany) a kupujícím poskytovaných služeb nebo produktů.

Provozovatel poskytuje dentální hygienu na základě platného živnostenského oprávnění a dokladů osvědčujících odbornou způsobilost k vykonávaným činnostem. Objednáním konkrétního termínu ošetření nebo objednáním dárkového poukazu či objednáním jiných produktů, (osobně, telefonicky, či SMS), projevuje kupující svůj souhlas s všeobecnými obchodními podmínkami provozovatele. Nesouhlasí-li zákazník s těmito podmínkami, má možnost služby nevyužít.

Objednávka služeb

Termín návštěvy

Termín návštěvy je potřeba dohodnout a rezervovat předem, (osobně na provozovně, telefonicky či SMS). Objednaný termín, byť ústní, se stává závaznou objednávkou. Pokud se nemůžete v dohodnutém termínu na proceduru dostavit, informujte o tom předem telefonicky či SMS, nejpozději však 24 hodin před zahájením ošetření. Pokud Vaši návštěvu nezrušíte s dostatečným předstihem bude Vám naúčtováno 500 Kč objednané služby. Bohužel v tak krátkém časovém úseku už není možnost obsadit místo jiným klientem.

Pozdní příchod

Dostavíte-li se se zpožděním, bude Vaše ošetření zkráceno tak, aby mohl být obsloužen klient, který je objednán po Vašem ošetření, v čase na který je objednán. Nejdelší možné zpoždění je 10 minut, následně dochází ke zrušení termínu a klient je povinen zaplatit 500 Kč storno poplatek.

Odmítnutí služby

Procedura může být odmítnuta v těchto případech: A) Klient trpí akutními zdravotními indispozicemi (kašel, rýma, teplota, jakékoliv infekční onemocnění, alergie, opar) B) Klient se dostaví na ošetření v podnapilém stavu nebo pod vlivem návykových látek C) Klient se dostaví na ošetření se zdravotními problémy D) Klient se dostaví v nevyhovujícím hygienickém stavu E) Vyhrazujeme si právo nevzít jakéhokoliv klienta

Osobní věci a cennosti

Provozovatel za jakékoliv případné ztráty věcí klienta před, během i po ošetření neručí.

Ceníky

Ceníky jsou k nahlédnutí v ordinaci a na webových stránkách provozovatele. Ceny platí pro základní provozní. Pokud ošetření přesáhne stanovenou dobu uvedenou v ceníku, je klient povinen doplatit ošetření na základě minutové sazby. Nejsme plátci DPH.

Platnost a účinnost

Tyto všeobecné obchodní podmínky vstupují v platnost dne GDPR Provozovatel se zavazuje chránit jemu svěřené osobní údaje a postupovat v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochranně osobních údajů a změně některých zákonů. Provozovatel nebude bez předchozího svolení uživatele zpracovávat, sdílet, prodávat ani používat jemu svěřené osobní údaje. Uživatel bere na vědomí, že provozovatel je oprávněn zpracovávat, shromažďovat a sledovat osobní údaje jednotlivých uživatelů pro vlastní potřeby, tj.zejména za účelem poskytování služeb, pro marketingové a statistické účely nebo za účelem zkvalitňování služeb. Provozovatel o uživateli shromažďuje tyto osobní údaje: jméno, příjmení, mobil. Jak s osobními údaji nakládáme: Veřejné i neveřejné osobní informace jsou automaticky zpracovávány a uchovávány v uzamčeném prostoru. Přístup k informacím o uživateli má pouze provozovatel ordinace.

Děkujeme za respektování obchodních podmínek naší ordinace. Těšíme se na Vaši návštěvu.