Ceník

Vstupní dentální hygiena

Vidíme se poprvé? Již dlouho nebo nikdy jste nebyli na dentální hygieně? Pojďme se spolu pustit do zářivého úsměvu! Během první návštěvy odstraním plak, kámen, pigmentace, vyberu vhodné pomůcky a dohodneme se na dalším postupu. 
Pokud jsou vaše zuby a dásně v dobrém stavu, cena bude adekvátně snížená. 

1000  - 1300 Kč dle náročnosti

Dentální hygiena - recall do 45 minut

Už je to delší doba, co jsme se spolu viděli? Nebo máte pocit, že jste čištění poslední dobou zanedbávali? Žádný strach, dáme zase všechno do pořádku :) Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem, kyretami, air flow.

1000 Kč

Dentální hygiena - recall do 30 minut

Vídáme se pravidelně? Potřebujete jen běžnou hygienu, vyleštit zoubky, odstranit kámen a pigmentace? Pojďme na to! Dentální hygiena zahrnuje čištění ultrazvukem, kyretami, air flow.

700 Kč

Domácí bělení zubů Pure Whitening/Opalescence

Bílé zuby trvale a bezpečně? Jasná věc! Po otisknutí vašich zubů dostanete nosiče na bělení a 2 zásobníky gelu Pure whitening/Opalescence. Výsledek je zaručený.

4000 Kč

Kombinované bělení zubů Pure whitening

Toto bělení je vhodné pro více zabarvené zuby, skládá se z domácího a ordinačního bělení zubů. Nejprve bělíte 14 dní doma a za další 2 týdny dobělíme zuby společně v ordinaci. Výsledek je trvalý, bezpečný a garantovaný. 

6000 Kč

Náhradní gel Pure whitening 

Je libo po nějaké době o stupínek světlejší barvu? Již po druhé aplikaci budou vaše zuby stejně světlé jako po úvodní bělicí kúře. Gel vám v lednici vystačí na dlouho, díky tomu můžete zuby rozzářit před jakoukoliv důležitou akcí. Gel má 6 ml, vystačí zhruba na 10 použití. 

900 Kč

Dětská vstupní dentální hygiena

Během první návštěvy se malý pacient naučí správně pečovat o zuby a dásně, odstraním pigmentace, povlak, vše vysvětlím. Vaše dítě i vy budete odcházet spokojeni. 

750 Kč

Voucher dle vašeho přání

Hledáte skvělý dárek? Potřebujete někoho potěšit na poslední chvíli? Využijte voucher! Můžete si zvolit libovolnou hodnotu. K zakoupení jsou vouchery v ordinaci nebo vám je obratem pošlu mailem :)

Libovolná hodnota

Došly vám kartáčky nebo bělicí gel?

Napište mi a domluvíme se na objednání a předání :)