O mně a recenze

Jsem připravena udělat maximum pro váš spokojený úsměv. Pohodlí, nejnovější vybavení, příjemné prostředí a přátelský přístup je u ošetření samozřejmost. 

Zdravé zuby a dásně jsou pro mě prioritou. 

Jmenuji se Denisa a dentální hygiena pro mě není jen práce, ale především koníček i vášeň. Jsem nadšená, když u pacientů vidím pokroky v čištění, když jsou pacienti spokojení a vracejí se. Svých pacientů si velmi vážím, přátelsky s nimi vycházím a snažím se každému pacientovi poskytnou zcela individuální péči.

Dentální hygienu jsem vystudovala na Vyšší odborné zdravotnické škole Alšovo nábřeží, během studia jsem získávala praxi na parodontologii, ortodoncii, implantologii i na dalších odděleních na předních pražských klinikách. Po studiu jsem pracovala na soukromé zubní klinice. Nyní jsem na rodičovské dovolené s mou malou holčičkou a o vaše zoubky se starám jednou týdně. 

Kromě dentální hygieny mám vystudovanou i Pedagogickou fakultu na Univerzitě Karlově, proto si můžete být jisti, že i o vaše děti bude v ordinaci skvěle postaráno.

Mimo jiné jsem absolvovala v poslední době tato školení: 

Guided Biofilm Therapy - Nový přístup k profylaxi 

Management léčby onemocnění orálních sliznic, Doc. MUDr. Kovalová, PhD.

Pure whitening a ICON, MUDr. Zvolánek

Neléčený parodontologický pacient v ordinaci praktického zubního lékaře a dentální hygieny, MUDr. Lababidi


Recenze

    • Kdyby šlo dát víc hvězdiček, určitě bych to udělala! Paní hygienistka je naprosto úžasná!! Nesmírně milá a pečlivá! Rozhodně doporučuji a přijdu znovu 
    • Velice příjemná a milá slečna (paní) doktorka. Vše probíhalo naprosto bezbolestně a s výkladem. Rozhodně doporučuji! :) 
    •  Slečna Denisa je neuvěřitelně empatická a precizní profesionálka. Dokonale mi dočistila zuby a dala velmi zajímavé tipy na další péči o chrup. 
    • Jeste jednou dobry den zoubkova vilo Deniso , jeste jednou vam dekuji za uzasnou dentalni hygienu, vasi empatii, vstricnost a citlive a skvele osetreni. Velmi rada vam dam pozitivni recenzi a moc dekuji, za vas pristup, prestoze jsem vam "rozhodila" harmonogram. Budu se tesit na priste. Krasny zbytek dne, s diky Zuzana 
    • Profesionalita, příjemné prostředí, bezbolestné ošetření a především výsledný úsměv 
Absolutně bezkonkurenční! Velice mile překvapen vším, od neskutečně milé telefonické komunikace až po samotnou hygienu a její výsledek. Paní Denisa je milá, opatrná, moc ráda s vámi vše prodiskutuje a hlavně vám svým přístupem i výsledkem dodá pocit, že ji na vašich zubech opravdu záleží.
Naprosto bez výhrad, můžu jen doporučit :)